Hanna RUDZKA CYBISOWA (1897-1988)
Nr katalogowy: 204
Przedszkole w Poroninie
olej, tektura, 33 x 48 cm (w świetle oprawy)
sygn. p.d. H. Rudzka C. (niebieską farbą),
powtórzona z lewej H. Rudzka C. (ołówkiem);