Bronisława RYCHTER-JANOWSKA (1868-1953)
Nr katalogowy: 110
W drodze do kościoła, ok. 1911
litografia barwna, papier, 41 x 59,5 cm;
sygn. l. d.: B. RYCHTER - JANOWSKA (na płycie)