Odo DOBROWOLSKI (1883-1917)
Nr katalogowy: 104
Sobór św. Jura we Lwowie
litografia barwna (4-b.), papier szaroniebieski,
28,5 x 38,7 cm;
sygn. na kamieniu l. d.: Odo Dobrowolski `915.