Rafał POMORSKI (1921-1974)
Nr katalogowy: 416
Pejzaż IV, przed 1965
olej, płótno; 69 x 99,5 cm;
sygn. p. d.: Pomorski
olej, płótno; 69 x 99,5 cm;
sygn. p. d.: Pomorski
Na odwrocie na blejtramie 2 nalepki z Biennale der Ostseeländer Rostock 1965, jedna naklejka
opisana imieniem i nazwiskiem autora, tytułem: Pejzaż IV oraz: nr. kat. 27