Jan HRYNKOWSKI (1891-1971)
Nr katalogowy: 412
Porzucone skarby, 1965
olej, płótno;
46,5 x 55,5 cm;
olej, płótno;
46,5 x 55,5 cm;
sygn. i dat. l. g.: j.hrynkowksi / 965
Na odwrocie na blejtramie nalepka z BIURA WYSTAW ARTYSTYCZNYCH W KRAKOWIE z odręcznie wpisanym tytułem, datą i autorem pracy