Wiktor KORECKI (1890-1980)
Nr katalogowy: 138
Wrzosowisko, ok. 1960
olej, płótno; 49,5 x 71,5 cm;
sygn. u dołu.: WIKTOR KORECKI
sygn. u dołu.: WIKTOR KORECKI