M. KRUSZELNICKI, XX w.
Nr katalogowy: 125
Przystań w Puławach
olej, sklejka; 34 x 48 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: M.Kruszelnicki
sygn. l. d.: M.Kruszelnicki