Jan WOJNARSKI (1879-1973)
Nr katalogowy1
Polska - zbiór fotografii, 205 szt.
fotografie czarno-białe, papier fotograficzny,
format zbliżony do 18 x 13 cm;
Cena wywoławcza.
2 700 zł
Henryk HERMANOWICZ (1912-1992)
Nr katalogowy3
Polska - zbiór fotografii, 99 szt.
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Ignacy ŁOPIEŃSKI (1865-1944)
Nr katalogowy5
Cesarz Wilhelm II na polowaniu
akwaforta, papier; 11,5 x 27,7 cm (kompozycja),
17,7 x 30 cm (całość);
17,7 x 30 cm (całość);
Cena wywoławcza.
500 zł
Wiktor Ignacy GUTOWSKI (1894-1971)
Nr katalogowy7
4 Pułk piechoty Legionów na Litwie, 1919
teka 15 litografii, ok. 42,5 x 55,5 cm;
każda praca sygnowana i datowana na kamieniu
Cena wywoławcza.
6 900 zł
Tadeusz KULISIEWICZ (1899-1988)
Nr katalogowy11
Plac Zamkowy, 1945
ołówek, papier;
26,5 x 34,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
1 800 zł
Nr katalogowy13
Staw w Zebrzydowicach, 1908
ołówek, papier; 21 x 28,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: WW
sygn. p. d.: WW
Cena wywoławcza.
2 200 zł
NIKIFOR KRYNICKI (1895-1968)
Nr katalogowy101
Kościół
gwasz na podrysowaniu ołówkiem, papier;
16 x 25 cm; napis u dołu:
TUCHOWAWSIMIASTOPOWIATSEŁO.
16 x 25 cm; napis u dołu:
TUCHOWAWSIMIASTOPOWIATSEŁO.
Cena wywoławcza.
2 200 zł
NIKIFOR KRYNICKI (1895-1968)
Nr katalogowy103
Kościół w Krakowie (Kościół św. Andrzeja)
akwarela na podrysowaniu ołówkiem,
papier; 25,5 x 17,5 cm; u dołu napis:
KRAKOWSKIWSIROSYTASEŁO (ołówkiem)
Cena wywoławcza.
1 100 zł
Tadeusz KANTOR (1915-1990)
Nr katalogowy105
Widok z ulicy św. Wawrzyńca na zabudowania przy kościele Bożego Ciała w Krakowie
pastel, papier; 33,5 x 22,5 cm (w świetle oprawy);
p. d.: fragment nieczytelnej sygnatury
Cena wywoławcza.
6 500 zł
Kazimierz GRODZICKI (1858-1933)
Nr katalogowy107
Dziewczyna w chuście, 1893
tusz lawowany, gwasz, papier;
20,5 x 16 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Szczepan ANDRZEJEWSKI (1892-1950)
Nr katalogowy109
Akt
pastel, papier; 28,5 x 42,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: SZ. ANDRZEJEWSKI
sygn. p. d.: SZ. ANDRZEJEWSKI
Cena wywoławcza.
1 900 zł
Tadeusz KANTOR (1915-1990)
Nr katalogowy116
Portret Alicji Reczek
olej, sklejka; 42,5 x 40,5 cm (w świetle oprawy);
p. d.: T. Kantor
p. d.: T. Kantor
Cena wywoławcza.
6 500 zł
Soter JAXA MAŁACHOWSKI (1867-1952)
Nr katalogowy123
Pejzaż morski z łodziami, 1931
olej, tektura; 35 x 50 cm;
sygn. p. d.: S. Jaxa 31
sygn. p. d.: S. Jaxa 31
Cena wywoławcza.
3 500 zł
Jan HRYNKOWSKI (1891-1971)
Nr katalogowy127
Ulica w miasteczku, 1935
olej, płótno; 51 x 64,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: j.hrynkowski. 935.
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Stefan FILIPKIEWICZ (1879-1944)
Nr katalogowy131
Róże w wazonie
olej, tektura; 68,5 x 50 cm;
sygn. p. d.: Stefan Filipkiewicz
Cena wywoławcza.
25 000 zł