701
Zestaw sztućców na 12 osób w kantynie (razem 60 sztuk)
plater cechowany;
Warszawa, Br. Henneberg, lata 20. - 40. XX w.
Cena wywoławcza.
2 700 zł
703
Komplet do herbaty
składający się z imbryka, cukiernicy i mlecznika
(dobierany); Warszawa, firma J. Frageta,
1842 i lata 50. XIX w.
1842 i lata 50. XIX w.
Cena wywoławcza.
4 000 zł
705
Ozdoba w formie kwiatu
srebro nie cechowane, porcelana, farby naszkliwne;
Rosja (?), Polska (?), k. XIX w.
Cena wywoławcza.
1 200 zł
707
Papierośnica
srebro próby 84 cechowane; waga 165 g.
Moskwa, probierz Iwan Liebiedkin, 1899-1908
Cena wywoławcza.
1 000 zł
711
Patera ze szklanym talerzem
srebro próby 12;
Niemcy (?), po poł. XIX w., szkło - XX w.
Cena wywoławcza.
1 500 zł
713
Kufel z nakrywką
srebro pr.1, nie cechowane, waga 868 g.
Szwecja (?), k. XIX w.
Szwecja (?), k. XIX w.
Cena wywoławcza.
15 000 zł
715
Kieliszki do wódki - 6 sztuk
srebro próby 84 cechowane, waga 79 g.
Kijów, 1899-1918
Kijów, 1899-1918
Cena wywoławcza.
900 zł
717
Kubek
srebro próby 12 sygnowane, waga 220 g.
Warszawa, Karol Henryk lub
Chrystian Bogumił Bandau, 1 ćw. XIX w.
Warszawa, Karol Henryk lub
Cena wywoławcza.
4 500 zł
809
Okulary w etui
szkło, złoto, skóra tłoczona;
Rosja, Petersburg, firma M. Trusewicz, po 1908
Cena wywoławcza.
2 200 zł
813
Thanka - "Budda Śiakjamuni z dwoma arhatami"
farby wodne, płótno bawełniane;
Kraje Himalajów, XIX/XX w.
Kraje Himalajów, XIX/XX w.
Cena wywoławcza.
10 000 zł
817
Ikona - Archanioł Michał
tempera na desce (brak szpongów), złocenie;
43,5 x 33,7 x 4,5 cm.
Rosja, 2 poł. XIX w.
43,5 x 33,7 x 4,5 cm.
Rosja, 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza.
4 800 zł
819
Krzyż prawosławny procesyjny
tempera na desce, 60 x 51 x 2 cm;
Rosja, XIX/XX w.
Rosja, XIX/XX w.
Cena wywoławcza.
5 700 zł
823
Para szpad francuskich do fechtunku
Francja - Alzacja, Manufacture du Klingenthal,
pod zarządem Braci Coulaux; ok. poł. XIX w.
Cena wywoławcza.
2 500 zł
827
Toaletka w stylu Ludwika Filipa
sosna; fornir - orzech; 81 x 57,6 x 24,2 cm.
Europa Środkowa, ok. 1860-80
Europa Środkowa, ok. 1860-80
Cena wywoławcza.
1 200 zł