833
Kilim art-deco, wg proj. Teodora Grotta (1884-1972)
wątek i osnowa - wełniane; 150 x 195 cm.
Wg przekazu - kilim wykonany przez
żonę artysty - Wandę; lata 20. XX w.
Cena wywoławcza.
2 000 zł
839
Lampa podłogowa, secesyjna, elektryczna
blacha żelazna, kuta, złocona, szkło prasowane;
wys. 148,5 cm.
Europa Środkowa, pocz. XX w.
wys. 148,5 cm.
Europa Środkowa, pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
6 000 zł
901
Skrzynia ludowa
sosna; 73 x 110,5 x 66,5 cm.
Mazowsze, Łowicz, XIX/XX w.
Mazowsze, Łowicz, XIX/XX w.
Cena wywoławcza.
1 200 zł
903
Biurko
dębina, sosna; 70,3 x 85 x 51 cm.
Polska, ok. 1930-35
Polska, ok. 1930-35
Cena wywoławcza.
1 300 zł
906
Stół w stylu Ludwika Filipa
sosna, fornir - orzech; 75,5 x 125 x 94 cm;
Europa Środkowa, ok. 1860
Europa Środkowa, ok. 1860
Cena wywoławcza.
5 000 zł
912
Para foteli neobarokowych
orzech; 107 x 62 x ok. 80 cm.
Europa Środkowa, Austria (?), koniec XIX w.
Cena wywoławcza.
3 500 zł