Nr katalogowy: 839
Lampa podłogowa, secesyjna, elektryczna
blacha żelazna, kuta, złocona, szkło prasowane;
wys. 148,5 cm.
Europa Środkowa, pocz. XX w.
wys. 148,5 cm.
Europa Środkowa, pocz. XX w.