Tomasz KARABOWICZ (ur. 1971)
Nr katalogowy: 434
Ogórki, 2006
olej, płótno;
30,5 x 40,5 cm;
olej, płótno;
30,5 x 40,5 cm;
sygn. p. d.: 2006 / T. KARABOWICZ (oraz znak autorski)
Na odwrocie napis autorski ołówkiem: 30,5 x 40 / znak autorski / 2006 / TOMASZ/ KARABOWICZ / KARCZUNEK