Edward DWURNIK (ur. 1943)
Nr katalogowy: 433
Tulipany, 2010
olej, płótno;
54,5 x 45,5 (w świetle oprawy);
olej, płótno;
sygn. i dat. p.d.: 2010 / E. DWURNIK
Na odwrocie napisy autorskie: 2010 / E. DWURNIK / "Różowe tulipany" / NR: XXIII =408=4343