Jan SZANCENBACH (1928-1998)
Nr katalogowy: 428
Morskie Oko - zachód słońca, 1997
olej, płótno;
75 x 85 cm;
olej, płótno;
75 x 85 cm;
sygn. p. d.: Szancenbach
Na odwrocie napis autorski: JAN SZANCENBACH/ MORSKIE OKO - ZACHÓD SŁOŃCA / 1997