Jan SZANCENBACH (1928-1998)
Nr katalogowy: 425
Martwa natura z langustą i muszlą
olej, płótno;
85 x 95 cm;
olej, płótno;
85 x 95 cm;
sygn. p. d.: Szancenbach;
Na odwrocie napis autorski: JAN SZANCENBACH / MARTWA NATURA / Z LANGUSTĄ I MUSZLĄ / 1997