Wacław BOROWSKI (1885-1954)
Nr katalogowy: 420
Budujemy dom, ok. 1950
olej, płótno;
80 x 90 cm;
olej, płótno;
80 x 90 cm;
sygn. p. d.: WBorowski
Obraz reprodukowany w książce: Malarze polscy XIX i XX wieku. Mała encyklopedia rynku sztuki, wyd. "Gazeta Antykwaryczna" Kraków, 2004, s. 149.