Jan DOBKOWSKI (ur. 1942)
Nr katalogowy: 413
Karnawał w Rio - XXXI, 2003
akryl, płótno;
81 x 100 cm;
akryl, płótno;
81 x 100 cm;
sygn., dat. i opisane na odwrocie: Jan Dobkowski/ "KARNAWAŁ W RIO XXXI" 2003 ROK / AKRYL / 81 cm x 100 cm