Felicja PACANOWSKA (1907-1975)
Nr katalogowy: 304
Akt kobiety, 1952
akwaforta, papier;
30,6 x 23 cm (wymiary kompozycji),
akwaforta, papier;
50 x 32,5 cm (wymiary arkusza);
sygn. ołókiem u dołu p. d.: F.Pacanowska, l.d.: 18/30
oraz w obrębie kompozycji p. d.: F.P. 52