Claude MICHEL zw. CLODION (1738-1814)
Nr katalogowy: 201
Popiersie chłopczyka
brąz złocony, marmur;
Francja, odlew XX w.
płaczącego, z wykrzywioną buzią; z tyłu sygn.: "clodion"; popiersie na kwadratowej plincie i szpulowym cokoliku oraz na podstawie kwadratowej z czerwonego marmuru;
brąz złocony, marmur; wys. 21,7 cm, podstawa 9,8 x 9,8 cm.
Francja, odlew XX w.