Piotr T. POTWOROWSKI (1898-1962)
Nr katalogowy: 161
Plac Zamkowy w Warszawie, ok. 1942
olej, deska; 54 x 79,5 cm
sygn. p. d.: Potworowski
sygn. p. d.: Potworowski