J. KONARSKI, XIX/XX w.
Nr katalogowy: 130
Wyjazd na polowanie
olej, płótno; 80 x 111 cm;
sygn. p. d.: J. Konarski
olej, płótno; 80 x 111 cm;
sygn. p. d.: J. Konarski
Praca wykazuje cechy twórczości Franciszka Bujakiewicza (1856-1918), który zapewne jest tożsamym artystą z J. Konarskim.