Władysław STACHOWICZ (1911-1979)
Nr katalogowy: 108
Wawel - Kurza Stopka
akwarela, ołówek, papier; 33,5 x 24 cm;
sygn. p. d.: Wawel - Kurza Stopka / Wł. Stachowicz