847
Pistolet oficerski, francuski, kapiszonowy Francja, Bourges, rusznikarz Viguier;
lufa z manufaktury w Liege; lata 20. XIX w.
Cena wywoławcza. 5 000 zł

848
Zegar szafkowo - stołowy Londyn, Claude Duchesne (Claudius Du Chesne),
ok. 1715-1720 r.
Cena wywoławcza. 140 000 zł

849
Tkanina dekoracyjna wełna, bawełna; 191 x 122 cm.
Europa Zachodnia, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 6 000 zł

850
Kilim wełna, len; 122 x 241 cm.
Polska, lata 60. XX w.
Cena wywoławcza. 1 500 zł

851
Kilim wełna, len; 143 x 195 cm.
Polska, lata 20-30. XX w.
Cena wywoławcza. 1 000 zł

852
Gobelin ze sceną dworską w typie „fete galante” wełna, 234 x 372 cm.
Belgia, k. XVIII w.
Cena wywoławcza. 39 000 zł

853
Zegar konsolowy w typie Boulle'a Francja, Paryż, warsztat zegarmistrzowski
Baltazarów
Cena wywoławcza. 39 000 zł

854
Zegar kominkowy, portykowy drewno lakierowane, brąz złocony, mosiądz, stal;
Europa Zachodnia, po poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 3 000 zł

855
Skrzynia - Lada cechowa dębina, żelazo kute, stal;
Niemcy? XVIII w.
Cena wywoławcza. 12 500 zł

856
Żyrandol 30-świecowy, zelektryfikowany mosiądz złocony; wys. 94 cm,
Europa Zachodnia, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 7 500 zł

901
Stół w typie Ludwika Filipa konstrukcja sosnowa, okleiny mahoń, orzech;
Europa Środkowa, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 500 zł

902
Stolik do łóżka, biedermeier sosna, orzech, mahoń;
wys. 76 cm, dł. 90 cm, szer. 44,5 cm.
Cena wywoławcza. 2 900 zł

903
Fotel w typie Ludwika Filipa mahoń, tapicerka, plusz;
Europa Środkowa, Polska? k. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 100 zł

904
Kantorek, w formie zwanej „davenport” drewno dębowe, orzech kaukaski;
Niemcy? k. XIX w.
Cena wywoławcza. 3 700 zł

905
Komoda w stylu biedermeier sosnowa konstrukcja, okleiny mahoniowe;
Europa Środkowa, ok. poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 2 900 zł

906
Fotel w stylu biedermeier mahoń wzorzysty; tapicerka;
Europa Zachodnia, ok. 1840.
Cena wywoławcza. 1 600 zł

907
Biblioteczka drewno dębowe, szkło;
Niemcy, lata 20. XX w.
Cena wywoławcza. 2 400 zł

908
Stolik okolicznościowy, batikowany Polska, Częstochowa; praca (zdobienie) uczennic
Gimnazjum Żeńskiego Stowarzyszenia „Nauka i Praca”
lata 20-30. XX w.
Cena wywoławcza. 1 600 zł

909
Bufet w typie art-deco sosna, dębina, czeczota orzechowa;
Europa Środkowa, 2 tercja XX w.
Cena wywoławcza. 1 900 zł

910
Serwantka w stylu art-deco sklejka, różne gatunki orzecha, szkło;
Europa Środkowa, lata 30. XX w.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

911
Stół typu „refektarzowego” drewno orzechowe;
Europa Zachodnia, lata 80. XIX w.
Cena wywoławcza. 11 000 zł

912
Stół eklektyczny sosna, dębina; mosiądz;
Niemcy, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

913
Szafka na słupach barokowa Europa Środkowa, 3 ćw. XVIII w.
Południowo-wchodnie Niemcy lub Śląsk (?).
Cena wywoławcza. 60 000 zł

914
Sekretera konstrukcja sosnowa, orzech kaukaski;
Europa Zachodnia, Niemcy? 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 7 300 zł

915
Szafka jednodrzwiowa, biedermeier sosna, mahoń piramidowy, zamki stalowe,
wpuszczane; Europa Środkowa, ok. 1850-1860.
Cena wywoławcza. 3 500 zł

916
Szafka pomocnicza sosna, mahoń;
Europa Środkowa, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

917
Szafka kątowa, w stylu biedermeier konstrukcja sosnowa, mahoń wzorzysty;
Cena wywoławcza. 3 500 zł