722
Dzbanek do kawy w stylu Jerzego III srebro próby 916 cechowane; waga 1119 g.
Londyn, monogram złotnika JB - John Bayley, 1760
Cena wywoławcza. 9 000 zł

723
Lampa wisząca srebro częściowo złocone cechowane, waga 2541 g.
Wrocław, złotnik Carl Gottlieb Freytag, 1813-16
Cena wywoławcza. 38 000 zł

801
Kolczyki z granatową emalią złoto 18 ct, seria 19/1000, nr modelu F-2186,
Faberge XX w.
Cena wywoławcza. 22 000 zł

802
Bransoleta z granatową emalią złoto 18 ct, seria 21/300, nr modelu F-1905,
Faberge XX w.
Cena wywoławcza. 28 000 zł

803
Wisior - jajko złoto 18 ct, seria 478/1000, nr modelu F-2299,
Faberge XX w.
Cena wywoławcza. 7 500 zł

804
Szpila - lilijka złoto 18 ct, seria 178/500, nr modelu F-1535,
Faberge XX w.
Cena wywoławcza. 2 300 zł

805
Pierścionek z koralową emalią złoto 18 ct, rozmiar 16, seria 22/150,
nr modelu F-2748, Faberge XX w
Cena wywoławcza. 27 000 zł

806
Kolczyki z koralową emalią złoto 18 ct, seria 2/150, nr modelu F-2759,
Faberge XX w.
Cena wywoławcza. 34 500 zł

807
Broszka - kokarda złoto 18 ct, seria 28/500, nr modelu F-1877,
Faberge XX w.
Cena wywoławcza. 17 000 zł

808
Brosza ważka złoto 18 ct, seria 27/500, nr modelu F-1951,
Faberge XX w.
Cena wywoławcza. 20 000 zł

809
Pierścionek złoty z brylantem złoto pr. ok.0.750, masa całkowita 2.900 g
Cena wywoławcza. 5 200 zł

810
Spinki do mankietów złote złoto 14 ct, masa całkowita 5.970 g
Cena wywoławcza. 3 200 zł

811
Pierścionek złoty złoto pr. ok.0,750 ct, masa całkowita 1.650 g
Cena wywoławcza. 4 500 zł

812
Pierścionek złoty złoto pr.0.750,
masa całkowita 13.200 g
Cena wywoławcza. 6 300 zł

813
Komplet - naszyjnik i bransoleta masa całkowita:
naszyjnik - 72.600 g, bransoleta 33.360 g
Cena wywoławcza. 25 000 zł

814
Brosza platynowa w stylu art.-deco platyna pr.0.900 - 0.950,
masa całkowita 11.700 g
Cena wywoławcza. 7 000 zł

815
Kolczyki z emalią oprawa srebro pr.1, złoto pr.0.560,
masa całkowita 15.450 g, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 11 500 zł

816
Wisior srebrny oprawa z motywem florystycznym, srebro pr.1,
wym. 67 x 54 mm,
masa całkowita 46.200 g (brak zawieszki)
Cena wywoławcza. 800 zł

817
Broszko - wisior kamea złoto 10 ct, masa całkowita 11.000 g
Cena wywoławcza. 3 000 zł

818
Broszko-wisior kamea złoto pr. 0.585, masa całkowita 6.600 g
Cena wywoławcza. 2 500 zł

819
Broszko-wisior kamea szpila złoto pr.0.560,
oprawa metal, masa całkowita 7.220 g
Cena wywoławcza. 2 200 zł

820
Sygnet damski złoty złoto 14 ct, masa całkowita 14.680 g
Cena wywoławcza. 57 000 zł

821
Bransoleta platynowa w typie art.-deco platyna pr.0.850,
masa całkowita 13.820 g
Cena wywoławcza. 23 000 zł

822
Obrączka złota złoto pr.ok.0.750, masa całkowita 2.900 g
Cena wywoławcza. 5 500 zł

823
Zegarek naręczny, damski lub męski, mechaniczny Szwajcaria, firma Audemars Piquet und Co,
2 tercja XX w.
Cena wywoławcza. 13 500 zł

824
Zegarek kieszonkowy, męski, z dewizką Francja, Paryż, mechanizm z pocz. XIX w.,
koperta i dewizka późniejsze.
Cena wywoławcza. 8 000 zł

825
Zegarek naręczny, męski Szwajcaria, firma Cartier, 3 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 21 000 zł

826
Zegarek naręczny, męski, w firmowym etui Szwajcaria, Genewa, firma Vacheron & Constantin; przed 1990.
Cena wywoławcza. 75 000 zł

827
Parasol damski, w pokrowcu srebro pr. 925, mosiądz, drut, jedwab; dł. 88 cm.
Włochy?, XX w.
Cena wywoławcza. 1 300 zł

828
Ekrytuar z figurką niedźwiedzia cyna srebrzona,
Niemcy, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 1 600 zł

829
Tabakierka chińska jadeit biało-żółty z zielonymi przerostami;
Chiny, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 800 zł

830
Para wilków do kominka brąz złocony;
Francja, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 1 900 zł

831
Skarbonka - puszka kwestarska stop cynowy, mosiądz, żelazo; 20 x 14 x 8,8 cm.
Warszawa, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 2 700 zł

832
Koło sterowe drewno dębowe, żelazo, mosiądz;
Polska?, XX w.
Cena wywoławcza. 1 300 zł

833
Konew cyna; wys. 38 cm, szer. 17 cm, głęb. 18,5 cm.
Niemcy, Augsburg, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 3 200 zł

834
Teleskop z trójnożnym statywem mosiądz, szkła optyczne, drewno, skóra;
Wielka Brytania, Londyn, firma W. Ottway, 1915.
Cena wywoławcza. 3 200 zł

835
Lampa gabinetowa, elektryczna porcelana, złocenia, zdobienia w rezerwach - kalka
ręcznie podmalowywana; mosiądz;
Niemcy?, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 4 400 zł

Henri VIAN (1860-1905)

836
Para kinkietów jednoświecowych, klasycystycznych brąz, odlew, złocony ogniowo;
Francja, Paryż, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 5 000 zł

837
Ołtarzyk podróżny porcelana, kalka, farby emaliowe, drewno;
Europa Zachodnia, Włochy?, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 3 200 zł

838
Ikona - Trójca Święta Starego Testamentu tempera na desce z kowczegiem,
34,5 x 31,3 x 3,8 cm. Rosja, XVIII w.
Cena wywoławcza. 6 000 zł

839
Ikona - Św. Pantelejmon tempera na desce, złocenia; 22 x 17,3 x 1,8 cm.
Rosja, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 3 300 zł

840
Ikona - Św. Jan Ewangelista olej, płótno, na desce zamkniętej łukowo,
143,2 x 65,8 x 6,5 cm. Rosja, XIX w.
Cena wywoławcza. 5 300 zł

841
Ikony półroczne tempera na desce, złocenia; 64 x 53 cm.
Cena wywoławcza. 57 000 zł

842
Szpada oficerska, napoleońska stal, brąz, heban; dł. głowni 75,5 cm,
dł. całk. 88,5 cm.
Francja, pocz. XIX w.
Cena wywoławcza. 3 500 zł

843
Półszabla policji państwowej, w pochwie stal, mosiądz, drewno; dł. głowni 62 cm,
Polska, lata 20. XX w.
Cena wywoławcza. 3 800 zł

844
Szabla polska, regulaminowa, podoficera, wz. 21/22 stal, mosiądz niklowany, drewno, skóra;
Polska, Warszawa, firma Gabriela Borowskiego,
lata 30. XX w.
Cena wywoławcza. 4 000 zł

845
Prochownica róg, stal; 20,3 x 15 x 5,6 cm.
Europa Środkowa, XVII w.
Cena wywoławcza. 7 000 zł

846
Lewak stal, srebro; dł. głowni 29,5 cm, dł. całk. 41 cm.
Europa Południowa, XIX w.
Cena wywoławcza. 6 000 zł