Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)

307
Monotypia +, 2009/2013 monotypia, papier;
44 x 32 cm (wymiar kompozycji),
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Leopold LEWICKI (1906-1973)

308
W polu akwaforta, papier;
10 x 10 cm;
Cena wywoławcza. 1 100 zł

Paweł WEINREB (ur. 1978)

309
Bez tytułu, 2012 litografia barwna, papier;
42,5 x 53,5 cm (wymiar odbitki),
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Bożena JABŁOŃSKA (ur. 1949)

310
Miasto, 2010 sucha igła, papier;
65,5 x 49,5 cm (wymiar kompozycji),
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Leopold LEWICKI (1906-1973)

311
Przed oknem linoryt, papier;
21,5 x 9,8 cm;
Cena wywoławcza. 1 100 zł

Janusz WIKTOROWSKI (ur. 1939)

312
Zjawy, 1967 piórko, tusz, tusz lawowany,
papier; 59,5 x 45 cm;
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Józef SZAJNA (1922-2008)

313
Medytacje, 1995 flamaster, papier;
29,6 x 41, 6 cm;
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Adam SMOLANA (1921-1987)

314
Projekt rzeźby, 1963 tusz lawowany, papier;
40, 5 x 28,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 1 900 zł

Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)

315
W koło, 1948 ołówek, papier;
20,8 x 29,6 cm;
Cena wywoławcza. 3 800 zł

Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)

316
Akt, 1954 ołówek, papier; 14 x 12,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: SŻ / 54
Cena wywoławcza. 1 800 zł

Erna ROSENSTEIN (1913-2004)

317
Zostały po tobie ..., 1978 tusz piórko, papier;
19,4 x 28 cm;
Cena wywoławcza. 2 600 zł

Erna ROSENSTEIN (1913-2004)

318
Błyskawice, 1981 tusz, piórko, papier;
19,4 x 29,3 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 2 600 zł

Franciszek STAROWIEYSKI (1930-2009)

319
Szkice aktów, 1994 ołówek, akwarela, papier;
20,8 x 29,5 cm;
Cena wywoławcza. 5 000 zł

320
Szkice, 1998 tusz, papier;
21 x 29,5 cm;
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Małgorzata RUDOWICZ - DE RUDÉE (ur. 1956)

401
Mademoiselle Pszeniczna z cyklu: Demoiselles de Cracovie tusz złoty, akryl, papier;
159,5 x 99,5 cm;
Cena wywoławcza. 4 500 zł

402
Mademoiselle Syrena z cyklu: Demoiselles de Cracovie tusz złoty, akryl, papier;
159,5 x 99,5 cm;
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Jan BERDYSZAK (ur. 1934)

403
Kompozycja, 1970 technika własna, akryl, pastel,
papier; 26,9 x 19 cm;
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Henryk STAŻEWSKI (1894-1988)

404
Kompozycja, lata 50./60. XX w. ołówek, akwarela, gwasz, papier;
33,5 x 24 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 15 500 zł

405
Olaboga urwana noga, 1974 akwarela, ołówek, papier;
28,5 x 40 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 6 400 zł

Józef SZAJNA (1922-2008)

406
Czerwień, 1997 collage, płyta;
43,5 x 43 cm;
Cena wywoławcza. 11 000 zł

407
Święty Jerzy walczący ze smokiem, 1973 akwarela, ołówek, papier;
29,6 x 40 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 6 400 zł

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

408
Akt leżący, 1988 akwarela, gwasz, pastel, tusz, piórko, papier;
67 x 97 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 40 000 zł

Edward DWURNIK (ur. 1943)

409
Żegluga, transport, lotnictwo, 1999 olej, płótno;
130 x 97 cm;
Cena wywoławcza. 19 000 zł

Jan DOBKOWSKI (ur. 1942)

410
Dźwignia, 1985 olej, akryl, płótno;
160,5 x 120 cm;
Cena wywoławcza. 27 000 zł

Stefan GIEROWSKI (ur. 1925)

411
Obraz XCII, 1960 olej, płótno; 132 x 97 cm;
sygn. p. d.: Gierowski;
Cena wywoławcza. 330 000 zł

WITOLD-K (ur. 1932)

412
P-2011-3079, 2011 olej, płótno;
61 x 45,5 cm;
Cena wywoławcza. 14 000 zł

Jacek YERKA (ur. 1952)

413
Babie lato, 1990 akryl, płótno;
90 x 76 cm;
Cena wywoławcza. 33 000 zł

Paweł SKURSKI (ur. 1978)

414
Mini w pończochach na bordowej, skórzanej kanapie, 2003 tempera, płótno;
100,5 x 120 cm;
Cena wywoławcza. 16 000 zł

Jan CHRZĄSZCZ (1944-2012)

415
Ala, 1999 olej, płótno;
120,5 x 100,5 cm;
Cena wywoławcza. 26 500 zł

Andrzej KONWERSKI (ur. 1941)

416
Postać O., 1985 olej, płótno;
65 x 65 cm;
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Jacek MARKUNAS (ur. 1952)

417
Akt, 2004 olej, płótno;
61 x 50 cm;
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Krzysztof DUDZIŃSKI - KaDee (ur. 1953)

418
Akt w kolorze Crimson, 2012 olej, płótno;
119,5 x 79,5 cm;
Cena wywoławcza. 5 800 zł

Jan URBAŃSKI (ur.1982)

419
Bez tytułu, 2012 akryl, płyta;
50 x 44 cm;
Cena wywoławcza. 2 200 zł

Szymon ZIAREK (ur.1985)

420
Patataj bezpłodny, 2010 olej, płótno;
150 x 120 cm;
Cena wywoławcza. 7 000 zł

Romuald REGUŁA (1894-1981)

421
Po kąpieli na Wisłą, 1971 olej, płótno;
151,5 x 93 cm;
Cena wywoławcza. 9 500 zł

Zenon KONONOWICZ (1903-1971)

422
Martwa natura olej, płótno;
46,5 x 61,5 cm;
Cena wywoławcza. 7 600 zł

Ryszard SKUPIN (1930-2005)

423
Pejzaż, ok. 1960 olej, płótno;
98 x 75 cm;
Cena wywoławcza. 3 800 zł

Jan CYBIS (1897-1972)

424
Cyneraria i kapelusz, 1969 olej, płótno;
46 x 55 cm;
Cena wywoławcza. 29 000 zł

Wiesław GARBOLIŃSKI (ur. 1927)

425
Pejzaż olej, płótno;
81 x 61 cm;
Cena wywoławcza. 8 900 zł

Mieczysław LURCZYŃSKI (1907-1992)

426
Motyw miejski, 1980 olej, płótno naklejone na tekturę;
49,5 x 60 cm;
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Helena CYGAŃSKA-WALICKA (1913-1989)

427
Wnętrze amonitu, 1968 olej, płótno;
92 x 73 cm;
Cena wywoławcza. 1 300 zł

Helena TCHÓRZEWSKA (1939-1998)

428
Moje ogrody, 1988 olej, płótno;
100 x 84,5 cm;
Cena wywoławcza. 5 700 zł

Marek RADKE (ur. 1952)

429
Bez tytułu, 2001 olej, płótno;
55 x 33,5 cm;
Cena wywoławcza. 9 000 zł

Radosław SOWIAK (ur. 1949)

430
Sen o Kazimierzu M., 2013 technika własna, płyta;
70 x 70 cm;
Cena wywoławcza. 1 900 zł

Adam HANCZAKOWSKI (ur. 1971)

431
Spirit, 2013 technika własna, sklejka;
58,5 x 50 cm;
Cena wywoławcza. 9 000 zł

Waldemar SMOLAREK (1937-2010)

432
Bez tytułu, 1996 technika mieszana, papier,
71 x 100 cm;
Cena wywoławcza. 900 zł

Waldemar SMOLAREK (1937-2010)

433
Bez tytułu olej, płótno;
91 x 152 cm;
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Zbigniew HORBOWY (ur. 1935)

501
Wazon z wąską szyjką szkło sodowe, w odcieniu rubinowym; 48,5 cm
Cena wywoławcza. 700 zł