Jan CYBIS (1897-1972)
Nr katalogowy: 424
Cyneraria i kapelusz, 1969
olej, płótno;
46 x 55 cm;
olej, płótno;
46 x 55 cm;
sygn. p. d.: J. Cybis
na odwrocie na blejtramie napis: 1969 r / „cyneraria i kapelusz" / 46 x 55 (w prostokącie)
Arkady 643, na krośnie napis czarnym cienkopisem: arkady 482, ołówkiem w kółku 272, napisy na ramie 61-50 12 F oraz ołowkiem: Narutowicza, czerwoną farbą: Z.GŁ.Z.P.A.P-156/47
Lit.: Tadeusz Dominik, Helena Cybisowa, Jan Cybis, Warszawa - Wydawnictwo Arkady - 1984, s. 136, poz. 482