Ludwik WIESIOŁOWSKI (1854/56-1892)
Nr katalogowy: 150
Rzymskie podwórze
olej, deska mahoniowa; 32 x 20 cm;
sygn. l. d.: Ludwik Wiesiołowski / Rzym