Wojciech KOSSAK (1857-1942)
Nr katalogowy: 139
Głowa Kasztanki Józefa Piłsudskiego,1920 (?)
olej, tektura; 37,5 x 28 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Wojciech Kossak / 192 (…);