Stefan FILIPKIEWICZ (1879-1944)
Nr katalogowy: 135
Róże i Zuzanna
olej, płótno; 90 x 75,5 cm;
sygn. p. d.: Stafan Filipkiewicz;
olej, płótno; 90 x 75,5 cm;
na odwrocie nalepki: z TOWARZYSTWA ARTYSTÓW POLSKICH „SZTUKA" W KRAKOWIE (zniszczona), z TOWARSZYSTAWA PRZYJACIÓŁ SZTUK PIĘKNYCH W KRAKOWIE: z numerem 0994,
tytułem: Róże i Zuzanna oraz nalepka z 12eme EXPOSTION INTERNATIONAL DES BEAUX ARTS VENISE 1920 (uszkodzona).