615
Lustro stojące
srebro próby 1 z głową Minerwy, drewno mahoniowe;
Francja, 4 ćw. XIX w.
utworzon
Cena wywoławcza.
13 700 zł
617
Świecznik 6-świecowy
srebro próby 925; waga 4100 g
(z dociążeniem). Europa Zach., Belgia ?, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza.
9 000 zł
702
Laska z głową psa
bambus, drewno hebanowe, kość, miedź,
biały metal, róg; dł. 91,5 cm;
Anglia, Londyn, pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
1 100 zł
704
Garnitur na biurko
marblit, mosiądz; drewno,
dł. noża 21,3 cm; Europa Środkowa, XIX/XX w.
Cena wywoławcza.
3 200 zł
708
Kinkiet w manierze Ludwika XVI
brąz, odlew cyzelowany, złocony,
Europa Środkowa, Polska? XX w.
Cena wywoławcza.
1 200 zł
710
Kandelabr neorokokowy, 7-świecowy
brąz, odlew cyzelowany, złocony;
Francja lub Niemcy, k. XIX w.
Cena wywoławcza.
10 000 zł
Matthäus MERIAN (1593-1650)
Nr katalogowy712
Panorama Kostrzynia
miedzioryt, akwaforta, papier,
23 x 32,8 cm (w świetle oprawy); wyd. ok. 1626.
Cena wywoławcza.
500 zł
Lodovico GUICCIARDINI (1521-1589)
Nr katalogowy714
Plan - widok Ostendy
Ryt. Petrus KAERIUS (1571-1646)
Antwerpia, 1612.
Cena wywoławcza.
1 200 zł
716
Dzban do chłodnych napojów
szkło rżnięte i szlifowane, stop cynowy;
Niemcy? k. XIX w.
Cena wywoławcza.
1 700 zł
718
Broszka złoto-srebrna
złoto niskopróbne, 24 diamenty naturalne,
łączna masa wyrobu 13.370 g.
Cena wywoławcza.
14 000 zł
720
Broszka
złoto 18ct, emalia typu plique-a-jour,
132 szt diamentów, szafir - kaboszon
oraz dwa małe rubiny
Cena wywoławcza.
9 500 zł
724
Szabla francuska, oficerska, w pochwie
Francja, 3 tercja XIX w.
Cena wywoławcza.
12 700 zł
726
Para pistoletów kapiszonowych,
podróżnych, w puzdrze
Francja, 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza.
15 000 zł
728
Lampa gabinetowa, elektryczna
onyks, brąz złocony, mosiądz, szkło prasowane;
Europa Zachodnia, Niemcy? pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
1 800 zł
730
Zegar kominkowy w stylu II Cesarstwa
brąz złocony, mosiądz, stal, szkło;
Francja, Paryż, 3 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza.
18 000 zł
732
Thanka - tybetańskie malowidło sakralne
tkanina malowana ręcznie;
wymiary w świetle oprawy: 92 x 68,5 cm;Tybet, XIX w.
Cena wywoławcza.
9 000 zł
734
Żyrandol elektryczny, 5-ramienny
mosiądz, szkło; wys. ca 98 cm;
Europa Zachodnia, pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
9 000 zł
736
Neobarokowe zwieńczenie szafy
lub portalu; Polska, 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza.
2 000 zł
738
Etażerka neorokokowa
żeliwo, czarna farba emaliowa;
Francja, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza.
1 600 zł
801
Szafka pomocnicza w stylu art deco
konstrukcja - sklejka, sosna; fornir - orzech;
Polska, ok. 1930.
Cena wywoławcza.
2 300 zł
803
Serwantka w stylu art deco
Europa Zachodnia, ok. 1930
Cena wywoławcza.
2 600 zł
805
Szafka kredensowa - tzw. kombajn
w stylu art deco; konstrukcja - sklejka,
sosna; fornir - orzech wzorzysty; Polska (?), ok. 1935
Cena wywoławcza.
4 000 zł