Nr katalogowy: 708
Kinkiet w manierze Ludwika XVI
brąz, odlew cyzelowany, złocony,
Europa Środkowa, Polska? XX w.
dwuświecowy, zelektryfikowany, w formie półplastycznego wazonu ozdobionego parą głów baranich, z podwieszoną pomiędzy nimi draperią; ramiona
wygięte łukowato, dekorowane akantem, zakończone cylindrycznymi tulejkami na kanelowanych talerzykach;
brąz, odlew cyzelowany, złocony, wys. 33 cm, szer. 28,5 cm, głęb. 15 cm; Europa Środkowa, Polska? XX w.