Nr katalogowy: 511
Para plakiet z główkami kobiecymi
Nieokreślona wytwórnia europejska,
lata 20.-30.XX w.
koliste, z dekoracją reliefową: główki młodych kobiet (w prawym
i lewym profilu) z kwiatami w luźno upiętych włosach; wokół brzegu
plakiet secesyjne motywy gałązek kwiatów lilii i irysów. Majolika(odlew),
farby wysokich temperatur, szkliwo ołowiowe; szkliwione dwustronnie;
średnica ok. 31 cm; nie sygnowane.
Nieokreślona wytwórnia europejska, lata 20.-30.XX w.