K. CURTS (k. XIX w.)
Nr katalogowy: 409
Scena symboliczna - nagradzanie pracy
brąz patynowany, cokół marmur węgierski,
wys. 72,5 cm, wys. cokołu 17,5 cm; sygnowane z tyłu