Malarz nieznany (XIX w.)
Nr katalogowy: 274
Madonna z Dzieciątkiem
- fragment „Pokłonu pasterzy” (1523-30,
Drezno, Gemaeldegalerie)
olej, karton naklejony na płótno, 48 x 38 cm