Zygmunt JÓZEFCZYK (1881 - 1966)
Nr katalogowy: 243
Peonie w wazonie
olej, tektura, 66,5 x 48 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Z. Józefczyk. / 1921.