Jerzy KOSSAK (1886 - 1955)
Nr katalogowy: 215
Wesele góralskie
olej, tektura, 59 x 79 cm;
sygn. p.d.: Jerzy Kossak / 1947
olej, tektura, 59 x 79 cm;
(data słabo czytelna)
Na odwrocie stemple autorskie potwierdzające
autentyczność obrazu