Julian FAŁAT (1853-1929)
Nr katalogowy: 204
Pejzaż zimowy z chatą rybacka
akwarela, papier naklejony na tekturę, 39,5 x 59 cm;
sygn. p. d.: JFałat/ Nieśwież (przed konserwacją)