824
Ikona - Matka Boska z Dzieciątkiem
olej na płótnie nałożonym na deskę z
2 szpongami; 31,4 x 26,8 x 3,4 cm.
Rosja, XIX/XX w.
Rosja, XIX/XX w.
Cena wywoławcza.
3 200 zł
826
Ikona - Św. Mikołaj
tempera na desce; blacha mosiężna
tłoczona i grawerowana; 44 x 38 x 8 cm.
Rosja, k. XIX w.
Rosja, k. XIX w.
Cena wywoławcza.
9 500 zł
828
Zegar kominkowy, szafkowy
brąz złocony, mosiądz, szkło fazowane;
Francja, Paryż, firma Japy Freres, po 1855.
Cena wywoławcza.
13 000 zł
830
Zegar kominkowy w manierze II Cesarstwa,
z antykizowaną postacią cesarza Napoleona I;
Francja, Paryż, firma Vincenti i Cie, 3 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza.
16 000 zł
832
Strzelba myśliwska - jednorurka kapiszonowa
Austro-Węgry, Wiedeń,
firma „Johann Springer's Erben”;
po 1888
po 1888
Cena wywoławcza.
4 800 zł
834
Kindżał kaukaski, w pochwie
stal, róg, srebro pr. 84, drewno, skóra;
Rosja, Kaukaz, pocz. XX w.
Rosja, Kaukaz, pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
3 500 zł
836
Tkanina dekoracyjna z motywem kwiatowym
wełna, len; 306 x 213 cm.
Europa, 1 ćw. XX w.
Europa, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza.
4 700 zł
838
Kilim „Kwitnące drzewko”
wełna, len; 79 x 156,5 cm. Polska, lata 60. XX w.;
Spółdzielnia Pracy Rzemiosła Ludowego
i Artystycznego „KORONKA. BOBOWA”
Cena wywoławcza.
800 zł
840
Zegar szafowy, podłogowy
Konstrukcja obudowy sosnowa i orzechowa,
okleiny orzechowe, czeczota, żyłki jaworowe;
Szkocja, Kilmarnock, zegarmistrz James Allan
Cena wywoławcza.
5 000 zł
902
Stół z klapami w stylu biedermeier
sosna, mahoń piramidowy;
Europa Zachodnia, po poł. XIX w.
Cena wywoławcza.
2 200 zł
904
Serwantka neoklasycystyczna
sosna, mahoń, szkło fazowane, brązy, biskwit;
Europa Środkowa, pocz. XX w.
Europa Środkowa, pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
17 000 zł
906
Stolik do robótek, inkrustowany
palisander, brąz; inkrustacje z macicy
perłowej i mosiądzu;
Francja, po poł. XIX w.
perłowej i mosiądzu;
Francja, po poł. XIX w.
Cena wywoławcza.
8 000 zł
908
Kredens barokowy
konstrukcja sosnowa, dębina, drewno czernione; Europa Zachodnia, 3 ćw. XVIII w.
Cena wywoławcza.
35 000 zł
910
Stolik okrągły, pomocniczy
dębina; snycerka;
Niemcy, 4 ćw. XIX w.
Niemcy, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza.
1 300 zł