Nr katalogowy: 910
Stolik okrągły, pomocniczy
dębina; snycerka;
Niemcy, 4 ćw. XIX w.
z trzonem spiralnie skręconym, czernionym, wspartym na trójnogu dekorowanym akantem i małżowinami; blat kolisty, intarsjowany, z 8-ramienną gwiazdą
wpisaną w koło; carga podrzeźbiana, czerniona, z falistą, lambrekinową krawędzią dolną;
dębina; snycerka; wys. 78 cm, średnica 46 cm.
Niemcy, 4 ćw. XIX w.