Eugeniusz GERLACH (ur. 1941)
Nr katalogowy: 430
Romeo i Julia, 2010
olej, płótno;
85 x 85 cm;
olej, płótno;
85 x 85 cm;
sygn. l. d.: E Gerlach 2010 oraz napis p. d.: Krakow 2/II;
Na odwrocie napis autorski: AUTOR: EUGENIUSZ GERLACH/ „ROMEO I JULIA” R 2010/ OLEJ-PŁOTNO 85 x 85 cm/ sygn. l. d. EGERLACH 2010/ p. d. KRAKOW 2/II oraz podpis autorski ze stemplem autorskim w owalu: EUGENIUSZ GERLACH/ Eugeniusz Gerlach/ artysta malarz.