Krzysztof DUDZIŃSKI - KA DEE (ur. 1953)
Nr katalogowy: 429
Akt na fotelu, 2012/13
akryl, płótno;
100 x 70 cm;
akryl, płótno;
100 x 70 cm;
sygn. p. d.: Akt na fotelu KaDee data l. d.: 2012/13
na odwrocie napisy autorskie: Krzysztof Dudziński/ KaDee/ t. Akt na fotelu/ akryl 100 x 70 cm/ 2012/13