Tadeusz DOMINIK (ur. 1928)
Nr katalogowy: 418
Pejzaż, 1977
akryl, płótno;
81 x 100 cm;
akryl, płótno;
81 x 100 cm;
sygn. l. d.: Dominik
na odwrocie na blejtramie napis autorski?: DOMINIK 1977/ AKRYL 81 x 100/ PEJZAŻ, napis na krośnie: 1432/12