Jan RUBCZAK (1884-1942)
Nr katalogowy: 145
Port w Audierne, 1912
olej, tektura; 47,5 x 69 cm;
sygn. p. d.: Rubczak
olej, tektura, 47,5 x 69 cm;
sygn. p. d.: Rubczak
Obraz reprodukowany w: "Artyści polscy we Francji w latach 1890-1918 Wspólnoty i Indywidualności" Ewa Bobrowska-Jakubowska, Warszawa 2004, il. 25