Nr katalogowy: 142
Akt
olej, płótno; 66 x 99,5 cm;
sygn. p. d. monogramem wiązanym WW
olej, płótno; 66 x 99,5 cm;
na odwrocie dwie nalepki: pierwsza z TOWARZYSTWA PRZYJACIÓŁ SZTUK PIĘKNYCH? z numerem: 16538 oraz odręcznym napisem: Akt,
druga z odręcznym napisem Wojciech Weiss/ poz. 58 akt,
na krośnie napis MNK 62/3 oraz na blejtramie faksymile podpisu artysty WW z numer 0907