Józef HECHT (1891-1952)
Nr katalogowy: 130
Pejzaż letni
olej, płótno; 65,5 x 92 cm;
sygn. l. d.: Joseph Hecht
olej, płótno; 65,5 x 92 cm;
sygn. l. d.: Joseph Hecht,
na odwrocie na blejtramie nalepka z odręcznym napisem: Joseph Hecht No2 Paysage d’Ete/ 14 cite Falyniere Paris