Janusz LEWANDOWSKI (ur. 1938)
Nr katalogowy: 422
Pejzaż, 1979
olej, płótno; 33,5 x 36 cm;
sygn. p. d.: J.LEWANDOWSKI
olej, płótno; 33,5 x 36 cm;
sygn. p. d.: J.LEWANDOWSKI
na odwrocie napisy: JANUSZ LEWANDOWSKI W-wa 1979/ "PEJZAŻ"