Wojciech MADEYSKI (ur. 1937)
Nr katalogowy: 420
Eggalieres, 1984
olej, płótno;
73 x 92 cm,
olej, płótno;
73 x 92 cm,
sygn. p. d.: WM 84
na odwrocie na blejtramie nalepka z informacjami o obrazie
z autorem, tytułem, miejscem zamieszkania