Jan ŚWIDERSKI (1913-2004)
Nr katalogowy: 418
Widok na Krakow
technika własna, płótno;
64,5 x 45,5 cm;
technika własna, płótno;
64,5 x 45,5 cm;
sygn. l. d.: Jan Świderski;
na odwrocie napis autorski: "Widok na Kraków" / od strony Al. Krasińskiego
28 / Jan Świderski