Włodzimierz PAWLAK (ur. 1957)
Nr katalogowy: 415
Pamiętaj o mnie, 1987
olej, płótno,
170 x 150 cm;
olej, płótno,
170 x 150 cm;
opisany na odwrocie: WŁODZIMIERZ PAWLAK/ PAMIĘTAJ O MNIE/ 170 X 150/ 1987
Wystawiany:
1989 - Tablice dydaktyczne, Pawilon SARP, Warszawa
2008 - Autoportret w powidokach, Zachęta Narodowa Galeria Sztuki, Warszawa
Reprodukowany: Autoportret w powidokach, Warszawa 2008