Krystyna DĄBROWIECKA-BORYSOWSKA (1922-2006)
Nr katalogowy: 414
Kantata, ok. 1965
olej, płótno;
81 x 64,5 cm;
olej, płótno;
81 x 64,5 cm;
Na odwrocie na krośnie napis: ZPAP BYDGOSZCZ
Praca eksponowana na wystawie w Bydgoszczy BWA „Temat muzyczny w polskiej plastyce współczesnej", Bydgoszcz, wrzesień 1966.